BlogSpot Nedir ?

Günümüzde blog'lar oldukça yaygınlaşmıştır. Googlede birçok blog sitesi görebilirsiniz. Günlük bir sistemle çalışan basitce yada gelişmiş internet siteleridir bloglar. Genellikle blogların altyapısı Blogger.com tarafından sağlanır. Uzantısı ise BlogSpot.com'dur genellikle.Bloglar isteğe göre birçok konu başlığı altında oluşturulabilir. Ancak bazı bloglar "Hayata Dair Herşey" sloganıyla yolaçıkıp bir süre sonra bırakabilirler bu macerayı.
Bloglar bir hevesle kurulur, kimi seyahat maceralarını anlatır kimisi de edindiği bilgileri diğer kullanıcılar ile paylaşıp hem bilgi akışı yapmak hemde azda olsa bi gelir getireceğinden açar blogunu.

Önerilen Yazılar : Blogger Temaları

Blogspot'a gelirsek internette nereden baksanız çoğu blog bu altyapıyı kullanır. Nedenleri ise hem ücretsiz bir servistir hemde şu var ki Blogger Google'ın sunduğu bir servis olduğu için google kendi sitesini destekler herzaman bu sebeple yazdığınız makaleleler yazılar daha çabuk index alır ve google sıralamasında daha yükseklerde görebilirsiniz kendinizi.
Bi hevesle açtığınız blogları bi süre sonra bırakmamalısınız içerik yazmaya devam ettiğiniz takdirde göreceksiniz hak ettiğiniz yere elbet ulaşacaksınız.BlogSpot en çok tercih edilen platform'dur çünkü kullanması her düzey insana göre kolaydır oldukça basit bir kullanıma sahiptir ve istenilirse çok gelişmiş bir blog yaratılabilir.

0 yorum:

Yorum Gönder